Kilka komunikatów po przerwie o startach judoków z KJ Shamo Ełk

2 medale i 7 miejsce na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików wywalczyła trójka naszych zawodników dziś w Bydgoszczy.**

Rafał Butyński nie

Rafał Butyński nie dał szans swoim rywalom, pewnie wygrywając trzy swoje pojedynki w wadze -81kg zdobył złoto.

Bernard Mik w -66 kg po pierwszej przegranej walce walczył w repasażach gdzie pokonał kolejnych trzech zawodników i zdobył brąz.

Po ponad rocznej przerwie na matach zaprezentował się Marcel Lewandowski. Stoczył 4 walki zajmując ostatecznie w najliczniejszej kategorii -60kg (22 zawodników) 7 miejsce.

Zawody MMM zaliczane są do ministerialnego zestawienia Systemu Sportu Młodzieżowego. Młodzicy KJ Shamo Ełk zdobyli w nim łącznie 6 pkt.

Na turniej do Michałowic wybrała się tez Lena Danelczyk. W swojej kategorii -36kg nie zweryfikowano innych zawodniczek, wobec czego Lena spróbowała swoich sił w wadze -39kg Tam stoczyła cztery pojedynki wygrywając dwa z nich, zajmując 3 miejsce.