Indywidualne i drużynowe Mistrzostwa Województwa Kadetów.

Zgodnie z decyzją Polskiego Związku Tenisa Stołowego w Warszawie wiosenne turnieje o wyłonienie indywidualnych i drużynowych mistrzów wojewódzkich i P

Zgodnie z decyzją Polskiego Związku Tenisa Stołowego w Warszawie wiosenne turnieje o wyłonienie indywidualnych i drużynowych mistrzów wojewódzkich i Polski w związku z pandemią przełożone zostały na terminy wrześniowe 2020 r. W Dobrzyniewie Dużym Sebastian Janiszewski i Maciej Puhacewicz - najlepsi kadeci Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie nie zawiedli w tych najważniejszych w sezonie 2019/2020 mistrzowskich turniejach. W turnieju o mistrzostwo indywidualne Sebastian wywalczył miejsce piąte a jego klubowy kolega Maciej o dwa oczka niżej, natomiast w grze deblowej wywalczyli brązowe medale. Należy dodać, że Sebastian Janiszewski w grze o finał przegrał po pięciosetowej grze i w piątym secie grze na przewagi 14/16 walce o finał z wicemistrzem województwa – zawodnikiem białostockich Dojlid Konradem Grykiem.

W Wysokiem Mazowieckiem drużyna grajewskiego MOSiR w składzie: Sebastian Janiszewski i Maciej Puhacewicz wywalczyła za drużynami Dojlid i Ósemki Białystok miejsce na podium i brązowe medale. Po okresie mistrzowskich sukcesach byłych kadetów MOSiR - K. Włóczko, R. Marczykowskiego i Krystiana Maciorowskiego są to znaczące sukcesy grajewskich tenisistów stołowych.